Sivas Öğretmenevi’nde Covid-19 Denetimi

Sivas Öğretmenevi’nde Covid-19 Denetimi Mili Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Corona Virüs (Covid-19) Tedbirleri Kapsamında Gerçekleştirilen Denetim ve Rehberlik Faaliyetleri Kapsamında Sivas Öğretmenevinde İncelemelerde Bulundu.

Sivas Valiliği koordinesinde kurumlarda alınan Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, bu kapsamda müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Uzmanı Selahattin Gökçe ile birlikte Sivas Öğretmenevinde alınan tedbirleri yerinde inceledi. Öğretmenevi Müdürü İrfan Aytekin ve diğer yetkililer ile birlikte giriş bölümü, resepsiyon, düğün salonu, mutfak, yemekhane ve konaklama alanlarında incelemelerde bulunan Savaşçı, kurumda alınan Covid-19 tedbirlerini denetledi.

Valiliğimizin talimatları ile müdürlüğümüze bağlı kurumlarda üst düzey tedbirler alındığını ve alınan tedbirlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için gereken hassasiyetin gösterildiğini belirten Savaşçı, “Ekiplerimiz bu kapsamda denetimlerini gerçekleştirerek gözden kaçan hususlar var ise bunları ortadan kaldırmak için gereken çalışmaları yapıyor. Bizler de Sayın Valimizin talimatları ile bu denetimlere eşlik ederek Covid-19 tedbirlerinin hangi düzeyde uygulandığını yerinde inceliyoruz. Tüm bu tedbirler virüsle mücadele de hayati önem taşıyor.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir