Sivas Ne Kadar Yiğitse Başkanımızda O Kadar Yiğittir

Sivas Ne Kadar Yiğitse Başkanımızda O Kadar Yiğittir Belediye Başkanı Hilmi Bilgin hafta sonunda da ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Söve Dekorasyon ve Sarıönder Fabrikaları’nı ziyaret eden Başkan Bilgin çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerde iş adamı Ramazan Demirkoparan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile iki sene önce sohbet ettiklerini dile getirince Başkan Bilgin Demirkopran ile Soylu’yu telefonda görüştürdü.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin hafta sonu mesaisinde Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlk olarak Söve Dekorasyon Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Bilgin fabrika faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sohbet esnasında İş adamı Ramazan Demirkopran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile iki yıl önce Trabzon’da sohbet etme imkânı bulduğunu dile getirince Başkan Bilgin Bakan Soylu’yu aradı.

Başkan Bilgin, “Muhabbetiniz geçti. Sizi arayalım istedik. Bakanımız dağda, Hakkâri’de, Şemdinli’de değilse kesin bakar dedim.” ifadesini kullandı.

Ramazan Demirkopran kendini tanıtarak “Belediye Başkanımız ziyaretimize geldi, kendisi ile görüştük. sizinle olan görüşmemizi dile getirdim, oda sizi aradı.” dedi.

Bakan Soylu’da “Sivas ne kadar yiğitse Başkanımızda o kadar yiğittir. Trabzon’da Ramazan Bey ile görüştük kendisine teşekkür ederim, Ramazan Bey Ankara’ya gelirse başımız üstünde yeri var.” diyerek selamlarını iletti.

Başkan Bilgin diğer ziyaretini ise Sarıönder Fabrikası’na gerçekleştirerek fabrika çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir