Sivas İl Özel İdaresi Dergisinin 23. Sayısı Çıktı!

Sivas İl Özel İdaresi ilimiz genelinde yaptığı çalışmaları ve İl Genel Meclisimizin faaliyetlerini kamuoyuna duyurmak amacıyla, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzce hazırlanan Sivas İl Özel İdaresinin dergisinin 23. sayısı çıktı.

Sivas İl Özel İdaresinin adına imtiyaz sahipliğini Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’nın yaptığı derginin Yayın Koordinatörlüğünü Genel Sekreter Yardımcımız Mevlüt Soysal, Genel Yayın Yönetmenliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Mehmet Tayyib Yasak üstleniyor.

Süreli olarak çıkan dergimizin 22. Sayısı Mayıs 2018’de yayınlanmış ve dağıtımı gerçekleşmişti. 2019 yılında ilimiz genelinde tamamlanan faaliyetler ile içerisinde bulunduğumuz 2020 yılında devam eden çalışmalar ve sürdürülen projeler yeni sayıda yer alıyor.

Sivas Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün fotoğraf ve haber arşivinden de yararlanılarak hazırlanan 372 sayfalık Sivas İl Özel İdare dergisinin 23. sayısı kamuoyunun beğenisine ve bilgisine sunuldu.

İdaremizin ulaşımdan spora, eğitimden sağlığa, alt yapıdan üst yapıya, turizmden tarıma, sosyal ve kültürel alanlara kadar tamamladığı hizmetler ve planladığı faaliyetlerin yer aldığı içerikler, fotoğraflarla zenginleştirildi.

Diğer yandan İl Genel Meclisinin 2020 yılı boyunca aldığı meclis kararları, ilimiz kırsalında yürütülen komisyon çalışmaları ve meclis üyelerinin katıldığı seminerler ve etkinliklerde derginin içeriğinde yer aldı.

Sivas İl Özel İdare dergisinin 23. sayısı okurlarının beğenisine sunulacak.

Tüm Haberlerimiz İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir