Rotamız İnsan Pusulamız Kaliteli Hizmet

Rotamız İnsan Pusulamız Kaliteli Hizmet Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, İlçe Özel İdare Müdürlerimiz ile bir araya geldi.

İdaremiz Encümen Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcımız Mevlüt Soysal ve İlçe Özel İdare Müdürlerimiz katıldı.

Sırayla söz alan İlçe Özel İdare Müdürlerimiz, Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman’a yeni görevinde başarılar dilerek, ilçelerimizde İdaremiz tarafından yürütülmekte olan çalışmalar hakkında bilgi sundular.

Toplantıda İdaremiz tarafından yürütülen işler değerlendirilirken, 2020 yılı yatırım programı kapsamında devam eden işler ve planlanan projeler masaya yatırıldı. Diğer yandan ilçelerimizde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Sivas’ın zorlu coğrafyasında Sivas İl Özel İdaresinin hummalı bir şekilde çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, “Rotamız insan, pusulamız ise vatandaşlarımıza kaliteli hizmet götürmektir. İlçelerimizin genel durumunu değerlendirmek üzere bir araya geldik. Bu zorlu coğrafyada, bu denli çok sayısı da yerleşim yerine sahip ilimizde her bir noktaya hizmet götürmek önemli bir marifettir. Sahada çalışan işçimizden, koordine eden müdürümüze kadar herkes gayret gösteriyor ve bu gayret artarak devam edecektir. Sayın Valimiz Salih Ayhan’ın liderliğinde, tecrübeli kadromuzla Sivas il genelinde nitelikli işler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir