Rıza Çalımbay: İyi Bir Sezon Geçirdik

Sivas Haberleri Spor

Rıza Çalımbay: İyi Bir Sezon Geçirdik Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, “Demir Grup Sivasspor olarak iyi bir sezon geçirmiş bulunmaktayız. Biz bütçemize uygun transferler yaptık ve Avrupa’ya giden takım olduk. Avrupa’da da başarılı olacağız. Kendi takımımı tebrik ediyorum.” dedi.

Süper Lig’de 34. hafta maçında Gürsel Aksel Stadyumu’nda Göztepe’ye konuk olan Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadeleden 3-1 mağlup ayrıldı. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Avrupa’da başarılı olacağımızı söyledi.

“Maçı konuşmak istemiyorum. Beklemediğim gerginlikte maç oldu. Hakemlerin yaptığı hatalar, müdahalelerin yapılmaması maçı gerdi. Hakan Arslan’ın sakatlanması, hakemin bunu görmemesi ve VAR’a dahi gitmemesi kötü yönetimin örneğiydi. Golü yedikten sonra riske girdik. İkinci yarıda golü attık. Ancak beklemediğimiz anda golü yedik. Ligin sonunda maç oynamak benim korktuğum bir durumdu. Göztepe daha istekliydi. Biz de çok istedik ama pozisyonları değerlendiremedik. Demir Grup Sivasspor olarak iyi bir sezon geçirdik. Biz bütçemize uygun transferler yaptık ve Avrupa’ya giden takım olduk. Avrupa’da da başarılı olacağız. Kendi takımımı tebrik ediyorum. Bizim adımıza güzel bir sezon geçti” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir