Milli Eğitim Müdürümüz Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Müdürümüz Öğretmenlerle Bir Araya Geldi . Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Abdussamet Bal Kız Anadolu İHL ve Cumhuriyet İlkokulunda Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Resul Çatal ile birlikte Abdussamet Bal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Cumhuriyet İlkokulunda Mesleki Gelişim Programına Katılan öğretmenlerimizle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden ve yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Savaşçı, “hepimiz okullarımızı, öğrencilerimizi çok özledik. Sizler mesleki çalışma programı ile yeni eğitim-öğretim yılına merhaba dediniz. Çok iyi biliyorum ki öğrencilerinize kavuşacağınız günü de iple çekiyorsunuz. İnşallah bakanlığımızın belirlediği takvim doğrultusunda yüz yüze eğitime başlayacağız.” Dedi.

Okullarda her türlü tedbirin alındığına da vurgu yapan Savaşçı; “Bildiğiniz gibi okullarımızda Covid-19 kapsamında tüm tedbirlerimizi en ince ayrıntısına kadar aldık. Maske, dezenfektan ve hijyen malzemesi konusunda hiçbir eksiğimiz yok. Hem öğretmenlerimizin hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin içi rahat olsun.” Dedi.

Savaşçı öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir