Koronavirüs Tedavisi Gören Milli Eğitim Şube Müdürü Öldü

Koronavirüs Tedavisi Gören Milli Eğitim Şube Müdürü Öldü Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube müdürü Olarak Görev Yapan Mehmet Darıcı 18 Ağustos tarihinde Numune Hastanesine Öksürük ve baş ağrısı şikayetleri sebebinden başvurdu.

Öksürük ve baş ağrısı şikayeti sonrasında Covid-19 PRC testi yaptıran Mehmet Darıcı’nın testi pozitif çıkınca tedaviye hemen başlandı.

İlerleyen zamanlarda durumu ağırlaşan Mehmet Darıcı yoğun bakıma alındı ve bugün sabah saatlerinde tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadı.

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdürü yapan Mehmet Darıcı Sivas’ın Altınyayla ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Mehmet DARICI Kimdir?

1970 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, ortaokul ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamladıktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1996 yılında Öğretmen olarak Sivas Altınyayla İlçesi Deliilyas İlköğretim Okulunda göreve başladı.2000 yılında aynı okula Müdür Yardımcısı olarak atandı.. 2000 yılı temmuz ayında Altınyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak görevlendirildi. Öğretmenevi, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Şube Müdürlüğü görevini birlikte yürüttü. Altınyayla Kaymakamlığınca yürütülen Performans Yönetim Sistemi , Sosyal Yardımlaşma Otomasyon Programı, Gençlik Eğitim Merkezi projelerinin hazırlanması ve uygulanması iş ve işlemlerinde görev aldı.

        2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığınca Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İl Koordinatörlüğüne görevlendirildi. 2006-2014 yılları arasında Bilgisayar İl Koordinatörü, Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenliği-Fatih Projesi Eğitmenliği görevlerini bakanlık görevlendirmesi olarak yürüttü. Nisan 2014 yılında Bursa Orhangazi İlçesine Şube Müdürü olarak atandı. Sağlık sorunları nedeniyle istifa ederek Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Özel Büro’da görev aldı. 24.03.2017 tarihinde Sivas İl Milli Eğitim müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Furkan ve Kadir Kaan adlarında  iki çocuğu var.

Koronavirüs Tedavisi Gören Milli Eğitim Şube Müdürü Öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir