Kış Sezonu Öncesi Son Hazırlıklar Sürüyor

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirerek incelemelerde bulundu ve kurum personellerimiz ile bir araya geldi.

Genel Sekreterimiz, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürümüz Mürvet İnce’den, atölye içerisinde bakımı devam eden araçlar ile Müdürlük bünyesinde sürdürülen çalışmalar hakkında bildi aldı.

2020-2021 kış sezonu öncesinde karla mücadele yürütecek olan araçların genel durumu hakkında da bilgi alan Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, “Sivas İl Özel İdaresi bünyesinde çalışmakta olan tüm personellerimiz özveri ve sorumluluk içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımıza iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. İdaremiz geçmişten günümüze sahip olduğu tecrübe ile her türlü zorluğun üstesinden gelebilmektedir. Kış sezonu boyunca da il genelinde hummalı çalışmalar yürütülecek.” dedi.

İncelemelerin ardından personellerimiz ile de bir süre sohbet eden Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda hatırlatmalar da bulunarak yürütülen çalışmalarda kolaylıklar diledi.

İnceleme ziyaretinde Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcımız Mevlüt Soysal ile ilgili teknik personellerde hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir