Kaymakamlıklar’dan Denetimle İlgili Paylaşımlar

Kaymakamlıklar’dan Denetimle İlgili Paylaşımlar yapıldı tüm paylaşımlar aşağıda mevcuttur.

Bugün, #SağlıkİcinHepimizİcin en kapsamlı denetim için sahadayız..!

📌 Uyarıyoruz
📌 Bilgilendiriyoruz
📌 Denetliyoruz

Kaymakamımız Sn. Can ATAK, koronavirüs tebdirleri kapsamında İlçe genelinde denetimlerde bulundu.Kaymakam ATAK, esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ederek tüm iş yerlerinde maske ve mesafe kurallarına duyarlılığı tazelemeye çalışıyoruz.” diye konuştu.

Gün boyu tüm ekiplerimiz ile #SağlıkİcinHepimizİcin prensibiyle Covid-19 tedbirlerine uygunluk denetimlerine devam ediyoruz. Tedbirlere uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. @sivasvaliligi @valisalihayhan @AlgKadir

❝ Sağlık için hepimiz için ❞ ilçemizde en kapsamlı denetim gerçekleştirildi. ⬇️

KendiniKoruKentiniKurtar

Kaymakamımız Mehmet Rıdvan Doğan ülke genelinde #SağlıkİçinHepimizİçin sloganı ile eş zamanlı olarak başlatılan koronavirüs tedbirlerine olan duyarlılığını artırmak amacıyla ilçe merkezinde denetimler gerçekleştirdi.

Denetimlerimize Ara Vermeden Devam EdiyoruzKaymakamımız @furkanatalik , Sağlık İçin Hepimiz İçin Covit-19 denetimleri kapsamında sanayi esnafını ziyaret ederek bilgilendirme ve denetim yaptı[email protected] @valisalihayhan #SağlıkİcinHepimizİcin

“Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Sayın ve beraberinde Toplam 7️⃣4️⃣ personel 1️⃣4️⃣ denetim ekibi ile ilçemizde en geniş kapsamlıyeni tip Koronavirüs (Kovid-19) denetimi yapılıyor.

Kaymakamlıklar’dan Denetimle İlgili Paylaşımlar haberi gibi Tüm Sivas Haberlerinden haberdar olmak için takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir