İYİ Parti Heyetinden STSO’ya Ziyaret

Diğer Politika Sivas Haberleri

İYİ Parti Heyetinden STSO’ya Ziyaret İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İl Başkanı Yusuf Koç ve Merkez İlçe Melih Uçmaz’dan oluşan heyet, Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle istişarede bulundu

Oda çalışmaları ve Sivas’ın ekonomik yapısı hakkında bilgi veren Başkanımız Eken, “Biz tüm partilere eşit mesafede duran bir STK’yız. Sivas’ın çıkar menfaatleri için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Sizlere de ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ise Sivas’ta babasının görevi nedeniyle 3 yıl yaşadığını belirterek, “Sivas, Türkiye’nin önemli mihenk taşlarından biridir. Tarihi, kültürüyle önemli bir şehir. Sivas TSO, şehirde istihdam sağlayan ve ekonomi anlamında lokomotif görevi yürüttüğü için de sizleri ziyaret ederek istişarede bulunmak istedik. Bizde elimizden ne geliyorsa sizlerin ve Sivaslıların yanındayız.

Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.  Başkanımız Eken, günün anısına Aydın’a Sivas’a özgü hediyeler takdim etti.          

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir