İl Özel İdaremizden Kök Hücre Bağışına Destek

İl Özel İdaremizden Kök Hücre Bağışına Destek Sivas İl Özel İdaresi personellerimiz sosyal sorumluluk anlayış gereği kök hücre bağış kampanyasına destek vererek, yardım bekleyen hastalara umut oldular.

Bugüne kadar birçok anlamlı sosyal sorumluluk projesine imza atan Sivas İl Özel İdaremiz, düzenli aralıklarla Kızılay Sivas Şubesi Kan Merkezi’ni kurumumuzda misafir ederek, kan bağışı kampanyalarına destek olmaktadır. Kan bağışı kadar önemli olan kök hücre bağışı için de Kızılay Kan Merkezine kapılarını açan İdaremiz, donör olacaklara imkân sundu.

Sivas İl Özel İdaresi ana binasında yer alan İl Genel Meclisi Toplantı Salonu önünde kurulan stantlarda, gönüllü olan personellerimizden kök hücre bağışı için numuneler alındı. ‘Belki de sensin’ sloganıyla herkesi bağışa davet eden yetkililer, “Bugüne kadar duyduklarınızı unutun. Kök hücre bağış süreci canınızı acıtmaz, sizi bekleyen canlara can olursunuz.” dediler.

 Bağışta bulunan personellerimiz, “Kök hücre ve kan bağışı insan hayatı için oldukça önemlidir. Bağış bekleyen hastalara umut olmayı diliyoruz. Kan verin, can verin, hayat verin!” diyerek, herkesi bağışçı olmaya davet ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir