Hedef 1 Milyon Koyun

İş Alanı Sivas Haberleri

Hedef 1 Milyon Koyun Sivas Valiliğinin bugün sabah saatlerinde paylaşmış olduğu gönderide Sivas Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün “Üreten Çiftçi Gelişen Sivas” projesi kapsamında @ziraatbankasi destelkeri ile birlikte kredi desteği sağlanacaktır.

“Üreten Çiftçi Gelişen Sivas” projesi kapsamında çiftçimize 100 bin  ₺  yatırım kredisi olarakta 50 bin ₺  işletme kredisi sağlanacak.

Köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesinde protokol imzasında konuşan Sayın Valimiz Salih Ayhan “Hepimiz üreteceğiz. Çiftçi köyünde, şehirli iş yerinde, sanayici atölyesinde ürettikçe Sivas gelişecek. Yapacak çok işimiz var ama kaybedecek bir dakikamız yok. @ziraatbankasi‘nın desteği ile çiftçimizin yanındayız.” ifadesinde bulundu.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün “Üreten Çiftçi Gelişen Sivas” projesi kapsamında ve @ziraatbankasi‘nın kredi desteği ile hayat bulacak olan projede çiftçimize, 100 Bin ₺ yatırım kredisi 50 Bin ₺ de işletme kredisi sağlanabilecek. HEDEF “1,000,000 Koyun”

Protokol imza töreninde konuşan Valimiz Salih Ayhan, “Hepimiz üreteceğiz. Çiftçi köyünde, şehirli iş yerinde, sanayici atölyesinde ürettikçe Sivas gelişecek. Yapacak çok işimiz var ama kaybedecek bir dakikamız yok. @ziraatbankasi‘nın desteği ile çiftçimizin yanındayız.” dedi.

Tüm Sivas Haberleri İçin Hemen Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir