Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sivas’ta

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sivas’ta Sayın Bakanımız Fatih Dönmez Bugün Sivas’ta çeşitli yerleri ziyarette bulundu.

Bakan Dönmez’i havaalanında Valimiz Salih Ayhan, Milletvekillerimiz İsmet Yılmaz, Habib Soluk, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve il protokolü karşıladı.

Sivas programları kapsamında Valiliğimizi ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Bakanımız Dönmez, Valimiz Salih Ayhan ve il protokolü ile bir süre sohbet ederek makam balkonundan Tarihi Şehir Meydanını da inceledi.

Sivas temasları kapsamında gerçekleştirilen Enerji Koordinasyon Toplantısında Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin tarafından talep edilen yenilenebilir enerji kullanımına destek verileceğini belirtti.

Sivas Valiliğinin ve Sivas Belediyesinin Paylaşımları

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez, çeşitli ziyaret ve programlar gerçekleştirmek üzere #Sivas‘a geldi. Bakan Dönmez’i havaalanında Valimiz Salih Ayhan, Milletvekillerimiz İsmet Yılmaz, Habib Soluk, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve il protokolü karşıladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. @fatih_donmez, Sivas programları kapsamında Valiliğimizi ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Bakanımız Dönmez, Valimiz Salih Ayhan ve il protokolü ile bir süre sohbet ederek makam balkonundan Tarihi Şehir Meydanını da inceledi.

Bir dizi temasta bulunmak üzere ilimize gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve il protokolü havaalanında karşıladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız @fatih_donmez , Sivas temasları kapsamında gerçekleştirilen Enerji Koordinasyon Toplantısında Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin tarafından talep edilen yenilenebilir enerji kullanımına destek verileceğini belirtti.

Tüm Sivas Haberleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir