Belediyespor Altyapıdan 4 Oyuncuya İmza Attırdı

Belediyespor Altyapıdan 4 Oyuncuya İmza Attırdı

Sivas Belediyespor, alt yapıda oynayan 4 oyuncuya imza attırarak profesyonel yaptı. Uzun yıllar Belediyespor alt yapısında olan ve son olarak U19 kadrosundaki Samet Yaşin, Samet Almalı, Cengiz Kodaz ve Enes Kodaz, Sivas Belediyespor A takımı için sözleşme imzaladı.

Sivas Belediyespor Kulübü̈ Başkanı Hakan Genç̧, kendisinin ve yönetim kurulunun hedeflerine uygun olarak, sporcuları profesyonel yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, bütün dallarda Sivaslı genç̧ yetenekleri Türkiye ve Sivas sporuna kazandırmak istediklerini ifade etti.

Başkan Genç̧, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in, göreve geldikleri günden itibaren her zaman kendilerine sağladığı destek sayesinde birçok branşta alt yapıdan yetişen gençleri sahiplendiklerini belirterek, onları profesyonel yapmanın en büyük hedefleri olduğunu söyledi.

Genç̧, “Futbol takımımızda alt yapıdan yetişen 4 sporcumuzu daha profesyonel yaptık. Kulübümüzün Onursal Başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin beyin bize vermiş olduğu destek sayesinde hedeflerimizi gerçekleştirmek için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte görevimizi yürütüyoruz.

Bu vesile ile her zaman bize imkân sağlayan ve destek olan Sivas Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin Bey ve başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.Diğer yandan Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde profesyonel takıma imzan atan futbolcular, Samet Yaşin, Samet Almalı, Cengiz Kodaz ve Enes Kodaz mutluluklarını ifade ederek, kendilerine bu imkânı sağlayan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Belediyespor Kulübü̈ Başkanı Hakan Genç ve yönetime teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir