Belediyemiz Yolları Dezenfekte Ediyor

Belediyemiz Yolları Dezenfekte Ediyor Sivas Belediyesi gece vaktinde yollarda dezenfekte çalışması yapıyor yapılan çalışmada gezen araç dezenfekte sürecinde uyulması gereken kuralları mikrofon ile söylüyor çok güzel bir uygulama olması ile birlikte bazı sorunları yokta değil

Sosyal medyadan haber ihbar olarak gelen bu haberimizde halk gece vakti yapılan dezenfekte çalışmalarından memnun ama bu çalışmalardaki uyarıların çok gürültülü ses yapılmasından hoşnut kalmıyorlar

Malum sokak’ta insan nüfusunun az olduğu vakitlerde yapılan dezenfekte çalışmalarında çocuk kesim uykuda oluyor bundan dolayı gürültüden çocuklar rahatsız oluyor ve bir diğer kötü yanıda yaşlı olan vatandaşlarımız rahatsız oluyor.

Sivas belediyesi tarafından dezenfekte öncesi yerel kanallar sosyal medyalar aracılığı ile birlikte halkı önceden uyarıp megafon ile yapılan uyarı seviyesini sadece sokaklardakilerin duyacağı yaşlı ve çocukların rahatsız olmayacağı gibi ayarlamaları istenebilir.

Haberi bize sosyal medyadan ulaştıran Erdal Beye çok teşekkürler. Haber değeri gördüğünüz şeyleri bize sosyal medya üzerinden atabilirsiniz.(YER:KÜMBET)

Tüm Sivas Haberlerimiz İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir