Belediye Ekiplerimiz Çalışıyor

Sivas Haberleri Sivas'taki Çalışmalar

Belediye Ekiplerimiz Çalışıyor daha güzel bir Sivas için sloganıyla yola çıkmış şehrimizin belirli noktalarına daha da güzelleştirmek için belediye ekiplerimiz hız kesmeden çalışmakta aşağıda bazı çalışmaların örneği bulunmaktadır.

Sizlerinde belediye ekiplerimizin daha güzel bir Sivas için yaptığı çalışmalar konusunda bir fikir bir önerisi olursa yorumlarda bahsetmeyi unutmayınız.

Ekiplerimiz şehir merkezinde trafik akışını güvenli hale getirmek için yol çizgi ve şeritleme çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin çalışmaları inceleyerek görevli personellere kolaylıklar diledi.📍 Mehmet Akif Ersoy Caddesi

Belediye ekiplerimiz ruhsatsız ve imara uygun olmayan yapılaşmaya karşı denetimlerine devam ediyor. Daha yaşanabilir daha müreffeh bir Sivas için gece gündüz çalışan ekiplerimiz kaçak ve çürük yapıların yıkım işlemlerini gerçekleştirdi.

Ekiplerimiz Paşabahçe Mesire Alanı yolunda bisiklet yolu, yürüyüş yolu, ışıklandırma ve ağaçlandırma çalışmasına başladı.

Fen işleri ekiplerimiz #DahaGüzelBirSivas için cadde ve sokaklarda kaldırım, ışıklandırma ve çevre düzenleme çalışmasına devam ediyor.

📍Nalbantlarbaşı Caddesi
📍Çarşıbaşı Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir