Belediyemizden Kamu Kurumlarına Destek

Sivas Haberleri Sivas'taki Çalışmalar

Belediyemizden Kamu Kurumlarına Destek

Kurumlar arası iş birliğine yönelik çalışmalarına devam eden Sivas Belediyesi, bir yandan mahalle aralarında asfalt çalışmalarını sürdürürken bir yandan da diğer kurumlara destek olarak okul cami hastane gibi kamunun kullandığı alanlarda çevre düzenlemesi yapıyor.

Bu kapsamda yakın zamanda Sivas’a kazandırılan Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bağlantı yolları, otopark ve çevre düzenlemesiyle asfalt serim işleri Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’in talimatları ile Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmaya başlandı.

Kurumlar arası iletişim ve iş birliğine önem veren Başkanımız Hilmi Bilgin şehrimize kazandırılan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bağlantı yolları çevre düzenlenmesi asfalt serim işlerinin bir an önce tamamlanması için talimat verdi

Önceki gün itibariyle başlanan çalışmada, 5 bin 750 m2 alana 12 bin ton asfalt dökülecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkanımız Hilmi Bilgin “Kurumlar arası iletişim ve iş birliği çok önemli. Yapılan her şey hemşerilerimiz için. Şehrimize kazandırılan Kadın Doğum ve Çocuk hastanesinin sorunlarının çözülmesi noktasında ortak payda da buluşuyoruz o da şehrimize hizmet hemşerilerimize hizmet. Ortak akılla insan odaklı projeler yaparak; Sultanşehrimizi kalkındırmak, daha kaliteli, daha güzel, yaşanabilir bir şehir oluşturmak için emek veriyoruz. Üniversitemizin bu konuda bize ihtiyacı vardı hemen taşın altına elimizi koyduk. Üstümüze düşen ne varsa da yapmaya hazır olduğumuzu söyledik. Hastanemizin bağlantı yolları, çevre düzenlemesi ve özellikle otopark alanın yenilenmesi gerekiyordu. Asfalt serim işlerine hızlı bir şekilde başladık. En kısa sürede de tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir