2 Askerimiz Şehit Oldu

2 Askerimiz Şehit Oldu Çukurca / Hakkâri’de uzak mesafeden yapılan füze atışı neticesinde kahraman silah arkadaşlarımız şehit olmuştur.

Çukurca / Hakkâri’de 20 Temmuz 2020 tarihinde bir üs bölgemize teröristlerce uzak mesafeden yapılan füze atışı neticesinde kahraman silah arkadaşlarımız Piyade Sözleşmeli Onbaşı Emre Büyükyıldırım ve Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Ahmet Demir yaralanmış ve kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuşlardır.

Bölgede tespit edilen hedefler derhal ATAK helikopterlerimiz, SİHA’larımız ve ateş destek vasıtalarımız ile yoğun şekilde ateş altına alınmıştır. 

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

Hakkari Çukurca’da teröristlerin saldırısı sonucu 2 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 2 Mehmetciğimize Allah’tan rahmet, şehîdlerimizin âilelerine ve tüm milletimize sabr-ı cemîl diliyoruz. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir